Zakończenie roku akademickiego 2022/2023 słuchaczy studiów podyplomowych Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu.

24 czerwca 2023 r. w Wydziale Zdrowia Publicznego w Bytomiu 85 absolwentów Studiów Podyplomowych z zakresu zarządzania w ochronie zdrowia, badań klinicznych w medycynie oraz kodera medycznego odebrało dyplomy ukończenia studiów.

Słuchaczy pożegnali Pan dr hab. n. med. Oskar Kowalski, prof. SUM Prorektor SUM ds. Kształcenia Podyplomowego i Promocji Uczelni, prof. dr hab. n. med. Sebastian Grosicki Dziekan WZP w Bytomiu, dr hab. n. o zdrowiu Tomasz Holecki, prof. SUM, kierownik Studium Kształcenia Podyplomowego oraz koordynator kierunku zarządzanie w ochronie zdrowia, Pani dr hab. n. o zdrowiu Joanna Głogowska – Ligus, Prodziekan WZP w Bytomiu i koordynator kierunku badania kliniczne w medycynie oraz Pani mgr Renata Wachowicz, Dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. Prof. K. Gibińskiego SUM w Katowicach, koordynator kierunku koder medyczny.

Absolwentom gratulujemy ukończenia studiów podyplomowych i życzymy wielu sukcesów zawodowych. Mamy nadzieję, że uzyskanie kolejnych kwalifikacji pozwoli Wam spełnić wasze plany i marzenia.

Dziękujemy, że wybraliście właśnie naszą Uczelnię do pogłębiania swojej wiedzy i zdobywania kolejnych kompetencji oraz doświadczeń.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach na stronie https://studiapodyplomowe.sum.edu.pl/.