uwaga

„XXIII Międzynarodowe Sympozjum Studentów i Młodych Lekarzy z Zakresu Chirurgii i Innych Specjalności Zabiegowych – SISC Students International Surgical Conference

12.05.2023 Ustroń
Organizator: Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Kolorektalnej i Urazów Wielonarządowych SUM oraz Studenckie Towarzystwo Naukowe SUM.

Students International Surgical Conference już po raz 33 zgromadzi studentów kierunków medycznych, młodych lekarzy stażystów i rezydentów oraz znamienitych profesorów, lekarzy specjalizacji zabiegowych z całej Polski. Wydarzenie odbędzie się w Ustroniu, a więc miejscu, gdzie odbywały się pierwsze spotkania grona uczelnianego.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli przedstawić opisy przypadków klinicznych oraz prace oryginalne, które wcześniej nie były prezentowane. Spośród nich, w drodze konkursu, Komisja Naukowa wyłoni zwycięzców, na których oczekiwać będą atrakcyjne nagrody.

W skład Komitetu Naukowego Konferencji wejdzie kilkunastu znakomitych specjalistów, którzy będą oceniali wystąpienia studentów oraz młodych lekarzy. Dzięki temu młodzi adepci sztuki medycznej będą mogli nauczyć się jak prezentować swoje zdobycze naukowe i podszkolą swój warsztat metodologiczny.

W programie wydarzenia zaplanowano również wykłady eksperckie i ciekawe warsztaty.

Więcej informacji: