Zakończenie UTW Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Siedemdziesięcioro studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach otrzymało dyplomy z okazji zakończenia roku akademickiego. Wcześniej oczywiście była nauka i niezwykle ciekawe wykłady: Układ ruchu okiem fizjoterapeuty w Pracownikach Zakładu anatomii SUM oraz program „Zrozum babcię i dziadka”, dedykowane rodzinom naszych seniorów z zastosowanie symulatora starości. Nasza najstarsza studentka UTW ma 100 lat!!! Wszystkim gratulujemy energii, zapału w zdobywaniu wiedzy. Jesteście Państwo wyjątkowi!

Dyplomy wręczał dr hab. n. med. Oskar Kowalski, prof. SUM, prorektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego ds. Kształcenia Podyplomowego oraz Promocji Uczelni. Uczestniczył Prodziekan WNOZ dr hab. n. med. Paweł Niemiec, Prof. SUM, Dr Helena Hrapkiewicz Pełnomocnik Prezydenta Katowic ds. Seniorów, a także dr hab. n. o zdrowiu Agnieszka Młynarska, prof. SUM, kierownik UTW na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Katowicach. Na zakończenie uroczystości odbył się poczęstunek dla uczestników i ich rodzin.