Dokumenty, które należy złożyć, aby podlegać rekrutacji:
- podanie, które dostępne będzie w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego oraz do pobrania tutaj,
- życiorys,
- odpis lub poświadczoną notarialnie kserokopię dyplomu ukończenia studiów wyższych,
- trzy fotografie o wymiarach 40 x 55,
- skierowanie, w przypadku kierowania na studia podyplomowe przez pracodawcę,
- zobowiązanie do wnoszenia opłat za studia podyplomowe, do pobrania tutaj.
Zgłoszenia:
Kandydat ubiegający się o rozpoczęcie studiów podyplomowych składa wymagane dokumenty w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu przy ul. Jedności 8.
Osoba kontaktowa:
mgr inż. Anna Jermakowicz
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kontaktowy: 32 364 11 18
Termin rekrutacji:
nabór otwarty, do wyczerpania limitu miejsc.
Termin składania dokumentów:
3 lipca - 31 sierpnia 2017 r.
Postępowanie kwalifikacyjne:
Postępowanie kwalifikacyjne, zgodnie z „Regulaminem Studiów Podyplomowych w Śląskim Uniwersytecie Medycznym” (Załącznik nr 1 do Uchwały Nr 162/2009 z dnia 1 lipca 2009r. stanowiący Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr 58/2013 z dnia 27 lutego 2013r. Senatu SUM z późniejszymi zmianami), przeprowadza Komisja Rekrutacyjna powołana przez Dziekana Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu. Postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest w oparciu o złożone przez kandydata na studia dokumenty (ocena formalna złożonych dokumentów) oraz ewentualnie rozmowę kwalifikacyjną, przeprowadzoną w przypadku, gdy liczba osób składających podanie o przyjęcie na studia podyplomowe przekroczy liczbę wolnych miejsc.