Zasady redagowania rozpraw doktorskich

Zarządzenie Nr 206/2012z dnia 21.11.2012 r.  Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w sprawie: ustalenia wysokości świadczeń pomocy materialnej dla uczestników studiów doktoranckich w roku akademickim 2012/2013

Zarządzenie Nr 125/2012 z dnia 02.08.2012 r. Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zmieniające Zarządzenie Nr 82/2007 z dnia 14.09.2007 r. z późn. zm.w sprawie: wprowadzenia zmian w „Regulaminie przyznawania świadczeń pomocy materialnej dla doktorantów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach”.

Wydział Lekarski w Katowicach

Wydział Lekarsko-Dentystyczny w Zabrzu

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu

Poniżej zamieszczamy strony warte polecenia w ramach kształcenia podyplomowego. Jeżeli chcą Państwo polecić witryny warte odwiedzenia proszę o przesłanie takiej informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.researchgate.net/group/Researchers in Poland/
www.mz.gov.pl