Kursy specjalizacyjne

herb SUM b

logo SUM b


   ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
      
w Katowicach

     KSZTAŁCENIE PODYPLOMOWE

 
 

Kierownik:
prof. dr hab. n. med. Ewa Mrukwa-Kominek
Adres:
40-752 Katowice, ul. Medyków 18,
tel. (32) 202-53-20, centr. (32) 208-83-00 w . 668


Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Kolegium Kształcenia Podyplomowego WL w Katowicach  organizuje kursy specjalizacyjne w ramach specjalizacji lekarskich.
Po wybraniu z planu kursów odpowiedniego tematu prosimy o zgłoszenie zamiaru swojego uczestnictwa u kierownika naukowego kursu.
O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Do 14-go dnia przed dniem rozpoczęcia kursu należy potwierdzić u kierownika naukowego kursu swoje uczestnictwo.

Ogólnopolski plan kursów specjalizacyjnych jak również program specjalizacji jest opublikowany na stronie internetowej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie www.cmkp.edu.pl


Wniosek - został przygotowany przez CMKP w Warszawie i można go uzyskać za pośrednictwem internetu pod adresem: www.cmkp.edu.pl

Uwaga!

Uprzejmie przypominam o składaniu wniosków o organizację kursów do specjalizacji na rok 2015. Zasady składania wniosków nie zmieniły się (zgodnie z regulaminem organizacji kursów prowadzonych w ramach szkolenia podyplomowego przez jednostki organizacyjne SUM  (zarządzenie Rektora nr 81/2008 z dnia 11.08.2008r.) w 3 egz. potwierdzonych przez konsultanta Krajowego.

W przypadku planowania zatrudnienia wykładowców na kursie spoza SUM, proszę o dołączenie do wniosku 1 egz. zapotrzebowania na świadczenie usług przez osoby fizyczne.

 


Dodatkowe informacje można uzyskać :

Kolegium Kształcenia Podyplomowego WL Katowice
Katowice, ul.Medyków 18
tel: 202-53-20 / Barbara Magiera/
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat Prorektora ds. Szkolenia Podyplomowego
Katowice, ul.Poniatowskiego 15
tel: 20-83-557 /mgr Natalia Woźnica/

WLK - Kolegium Kształcenia Podyplomowego