Kursy specjalizacyjne

herb SUM b

logo SUM b


   ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
      
w Katowicach

     KSZTAŁCENIE PODYPLOMOWE

 
 

Kierownik:
prof. dr hab. n. med. Ewa Mrukwa-Kominek
Adres:
40-752 Katowice, ul. Medyków 18,
tel. (32) 202-53-20, centr. (32) 208-83-00 w . 668

Ogólnopolski plan kursów specjalizacyjnych jak również program specjalizacji jest opublikowany na stronie internetowej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie www.cmkp.edu.pl

Od roku 2018 Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie zostało zobligowane do dokonywania weryfikacji zgłoszeń lekarzy oraz kwalifikacji ich do udziału w kursach szkoleniowych objętych programem specjalizacji. Zgłoszenia na kurs będą się odbywały wyłącznie poprzez stronę internetową CMKP  po terminie uruchomienia zapisów (formularz rejestracyjny przy każdym kursie), a po zakwalifikowaniu uczestników na dany kurs przez CMKP zostanie przesłana lista do jednostki organizującej kurs.
Wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać w CMKP tel. 22-5693-800;  email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poniżej wykaz kursów do specjalizacji dla lekarzy na 2018 rok organizowanych przez jednostki organizacyjne Wydziału Lekarskiego i Wydziału Nauk o Zdrowiu SUM w Katowicach.


Wniosek - został przygotowany przez CMKP w Warszawie i można go uzyskać za pośrednictwem internetu pod adresem: www.cmkp.edu.pl

Uwaga!

„Zgodnie z zarządzeniem Rektora SUM nr 117/2017 z dnia 09.08.2017r. zmieniającego zarządzenie nr 81/2008 z dnia 11.08.2008r. w sprawie regulaminu organizacji kursów prowadzonych w ramach szkolenia podyplomowego przez jednostki organizacyjne SUM, przypominam o składaniu wniosków na organizację kursów do specjalizacji na 2018 rok.

W przypadku planowania zorganizowania kursów, wnioski zgłoszeniowe należy przesyłać na formularzach dostępnych na stronie internetowej CMKP : http://www.cmkp.edu.pl/ksztalcenie/informacje-dla-jednostek-szkolacych/informacje-wymagane-do-wpisow/-Formularze zgłoszeniowe kursu specjalizacyjnego.

Druki formularzy zgłoszeniowych od tego roku uległy zmianie - obecnie obowiązuje druk  wniosku z herbem CMKP na pierwszej stronie.  Po uzyskaniu akceptacji konsultanta krajowego w odpowiedniej dziedzinie, wniosek na dany kurs należy przesłać do Działu ds. Studiów i Studentów SUM w formie pdf i w rozdzielczości 300 dpi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 30.09.2017 roku.  

W przypadku uwzględnienia w programie kursu udziału wykładowców spoza SUM, należy  dołączyć do wniosku druk zapotrzebowania na świadczenie usług przez osoby fizyczne (z podaniem szczegółowego uzasadnienia zatrudnienia), a jeżeli nie jest to możliwe należy  przesłać druk zapotrzebowania do Kolegium miesiąc przed datą rozpoczęcia kursu”

 


Dodatkowe informacje można uzyskać :

Kolegium Kształcenia Podyplomowego WL Katowice
Katowice, ul.Medyków 18
tel: 202-53-20 / Barbara Magiera/
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat Prorektora ds. Szkolenia Podyplomowego
Katowice, ul.Poniatowskiego 15
tel: 20-83-557 /mgr Natalia Woźnica/

WLK - Kolegium Kształcenia Podyplomowego