Szanowni Diagności Laboratoryjni,

Uprzejmie informuję, że w dniach od 18 do 28 czerwca Kolegium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu, SUM w Katowicach, organizuje I część kursu specjalizacyjnego dla diagnostów laboratoryjnych, pt.: „Laboratoryjna diagnostyka narządowa w świetle rozwoju wiedzy medycznej i technik badawczych”. W poszczególnych dniach szkolenia mogą uczestniczyć, obok specjalizujący się diagnostów laboratoryjnych, także inne osoby, które nie ustają w intensywnych działaniach na rzecz podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych i pragną zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami wiedzy medycznej, przedstawianymi przez wykładowców o uznanym autorytecie z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.
Jednocześnie uprzejmie informuję, że osoby uczestniczące w jednym, wybranym przez siebie, dniu szkolenia ponoszoną odpłatność w wysokości 60 zł, zaś obecność będzie premiowana punktami edukacyjnymi „miękkimi”, zaś w przypadku rozwiązania testu z wiedzy obejmującej zakres kursu – punktami edukacyjnymi „twardymi”.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie Kolegium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach:
Szczegółowych informacji udziela Pani mgr inż. Dominika Sobocińska tel. 32 3641143 (Kolegium Kształcenia Podyplomowego).

Serdecznie zapraszam
dr hab. n. med.  Katarzyna Winsz-Szczotka