V Edycja Konkursu Redaktor Naczelnej na najlepszą studencką pracę oryginalną dotyczącą zagadnień z zakresu medycyny wewnętrznej

Szczegóły dotyczące konkursu zawarte są w ogłoszeniu o konkursie oraz regulaminie konkursu, dostępne do pobrania:

Informacje o konkursie są dostępne także w języku angielskim: http://www.pamw.pl/en/news/student-awards-20142015
Wszelkich informacji udziela redakcja pod nr tel. 12 293 42 20 lub adresami e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach uroczyście zainaugurował rok akademicki dla uczestników studiów doktoranckich 6 października. Podczas uroczystości indeksy odebrało 21 Doktorantów.
Na uroczystości obecny był Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. n. med. Jan Duława, Prodziekan prof. dr hab. n. med. Czesław Marcisz, dr hab. n. hum. Lesław Niebrój oraz Kierownik Studium Doktoranckiego prof. dr hab. n. med. Iwona Żak.