Kursy ogólnodostępne

Pierwsza pomoc w stanach zagrożenia życia 2017r.
Program kursu dostępny tutaj
Kierownik kursu: prof. dr hab. n. med. Przemysław Jałowiecki
Miejsce kursu: Sala Wykładowa  Wydział Farmaceutyczny Sosnowiec ul. Kasztanowa 3A
Koszt kursu: 250,00 złotych/ osobę
Ilość miejsc ograniczona
Część wykładowa (4 x 45 min.) plus  Część praktyczna: pokazy oraz ćwiczenia na fantomach (4 x 45 min.)
Wykładowcy:
lek. med. Radosław Marciniak
Katedra Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Medycyny Ratunkowej  Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego  w Katowicach.

Kolegium Kształcenia Podyplomowego
Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

ul. Jedności 8

KIEROWNIK:
dr hab. n. med. Katarzyna Winsz-Szczotka tel. 32 364 11 52  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OSOBY  KONTAKTOWE:
1. mgr inż. Karolina Knapek  - tel. 32 364 11 40 -email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. inż. Dominika Sobocińska  - tel. 32 364 11 43 - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.