Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że dnia 14.04.2018 r. o godz. 10.00 w Kampusie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Jedności 8 odbędzie się szkolenie z zakresu funkcjonalności systemu monitorowania kształcenia pracowników medycznych (SMK). Szkolenie dedykowane jest dla farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych, zamierzających rozpocząć proces doskonalenia specjalizacyjnego w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, oraz dla osób mogących pełnić rolę Kierowników wspomnianych procesów kształcenia podyplomowego.
Szkolenie jest współorganizowane z Departamentem Nauki i Szkolnictwa Wyższego Ministerstwa Zdrowia, z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia oraz z Wydziałem Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.
Za szkolenie będą przyznane 2 punkty edukacyjne /miękkie/. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie Kolegium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

dr hab. n. med. Katarzyna Winsz-Szczotka
Kierownik Kolegium Kształcenia Podyplomowego