Fundacja Promovendi zaprasza do udziału w „Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Doktorantów”, która odbędzie się w dniu 10 marca 2018 r. w Łodzi i pomimo, ze kierowana jest do doktorantów, zapraszamy również studentów I i II stopnia studiów, a także osoby, które uzyskały stopień doktora w ostatnich 3 lat. Zagadnienia tematyczne Konferencji podzielone są na trzy panele i obejmują:

Panel: NATURALni 2018 (nauki biologiczne, przyrodnicze, o Ziemi)
    Panel: Nauka Ściśle Tajna (nauki ścisłe, techniczne, wojskowe)
    Panel: Współczesne Problemy Społeczeństwa (społeczne, humanistyczne, ekonomiczne, prawne)

Uczestnictwo w konferencji to doskonała okazja do zaprezentowania wyników swoich prac naukowo-badawczych oraz cennej dla naukowców dyskusji i wymiany myśli pozwalającej na rozwiązanie napotkanych podczas pracy problemów.
Podczas konferencji będziecie mieli Państwo możliwość wygłoszenia prezentacji lub przedstawienia plakatu na tematy prowadzonych przez Państwa badań w zakresie wymienionych wcześniej zagadnień. Wszystkie nadesłane streszczenia zostaną umieszczone w Książce Abstraktów z nadanym numerem ISBN. Przewidzieliśmy również możliwość opublikowania pracy w Książce Artykułów konferencyjnych z nadanym numerem ISBN.
Każdy z uczestników konferencji otrzyma certyfikat uczestnictwa potwierdzający wygłoszenie prezentacji lub przedstawienie posteru. Podczas konferencji zostanie wybrana najlepsza prezentacja i najlepszy poster a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody.
Zapraszamy do rejestracji !!!

Rejestracja do 31 stycznia 2018 r. za pośrednictwem FORMULARZA REJESTRACYJNEGO
Opłata konferencyjna od 199 zł (w cenie: materiały konferencyjne, obiad oraz poczęstunek podczas przerw w obradach).

Ważne terminy:
Nadsyłanie abstraktów wystąpień - do 9 lutego 2018 r. (za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Doktorantów)
Nadsyłanie artykułów konferencyjnych - do 9 lutego 2018 r.
Termin uiszczenia opłaty konferencyjnej - do 9 lutego 2018 r.

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji na stronie internetowej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Doktorantów oraz FB Fundacji Promovendi.
--------
Z poważaniem,