XIV Krajowy Zjazd Doktorantów we Wrocławiu - termin zgłoszeń przedłużony

W dniach 6-8 grudnia 2013 r. we Wrocławiu odbędzie się XIV Krajowy Zjazd Doktorantów.

Podczas pierwszego dnia odbędzie się spotkanie sprawozdawcze oraz zostanie przeprowadzone głosowanie nad przyznaniem absolutorium Zarządowi Krajowej Reprezentacji Doktorantów kadencji VIII, pod przewodnictwem Roberta Kiliańczyka (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie). W drugim dniu wybrane zostaną nowe władze Krajowej Reprezentacji Doktorantów na kadencję 2013/2014. Nad działalnością Zarządu będzie czuwać nowo wybrana Komisja Rewizyjna.

Krajowy Zjazd Doktorantów jest najwyższym organem KRD. Delegatami na Zjazd są przedstawiciele uczelni i jednostek naukowych, prowadzących studia doktoranckie w Polsce. Coroczne spotkanie doktorantów z całej Polski jakim jest Zjazd KRD pozwoli na ustalenie priorytetów działalności Zarządu na kolejną kadencję oraz wymianę doświadczeń pomiędzy przedstawicielami wszystkich ośrodków naukowych w kraju. Integracja uczestników poprzednich Zjazdów zaowocowała wieloma inicjatywami organizacyjnymi i naukowymi.

Podczas Gali Krajowego Zjazdu Doktorantów wręczone zostaną nagrody w konkursie
PRODOK 2013 i PROPAN 2013.

Prosimy o wypełnienie formularza na stronie:

następnie prosimy o przesłanie otrzymanych i wypełnionych formularzy:

Każda z uczelni zgłasza jednego delegata (bezpłatne). Jednocześnie informujemy, że istnieje ograniczona pula miejsc dla obserwatorów. Koszt uczestnictwa obserwatora 500 zł brutto. W przypadku wolnych miejsc może zgłosić się więcej niż dwóch obserwatorów z danej uczelni. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin zgłoszeń delegatów i obserwatorów został przedłużony do 15 listopada 2013 r. Przedłużenie przyjmowania zgłoszeń wynika z tytułu rezerwacji miejsc noclegowych dla uczestników Zjazdu. Po terminie 15 listopada 2013 r. organizatorzy nie zapewniają noclegów i wyżywienia.

Obserwatorzy są zobowiązani do dokonania płatności do dnia 15 listopada 2013 roku.

Koordynatorem XIV Krajowego Zjazdu Doktorantów jest Paweł Maślak z Politechniki Wrocławskiej.

Organizatorem tegorocznego XIII Krajowego Zjazdu Doktorantów jest Porozumienie Doktorantów Uczelni Wrocławskich, w skład którego wchodzą :

• Akademia Wychowania Fizycznego,
  • Dolnośląska Szkoła Wyższa,